DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem

Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač je určení pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních materiálů. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Do 5 pracovních dnů
Cena pro vás:
od 62.10 /bal
51,30 Kč bez DPH

 

Varianty DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem

  Cena produktu DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem je za bal včetně DPH.

Varianty produktu Hmotnost Hmotnost (mj) Objem (mj)   Parametry Cena včetně DPH za bal
500ml 0,5 kg 0,0005 m3 Všechny parametry varianty 500ml 62,10 Kč x Zadejte množství u Vámi požadovaných variant a klikněte níže na tlačítko Vložit do košíku. bal
 

Dodací podmínky pro DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem - popis

Pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních materiálů. Působí likvidačně i preventivně proti plísním, mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, mechům, lišejníkům, kvasinkám, bakteriím, virům a jejich sporám.

Plísně se před postřikem neodstraňují, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Likvidátor plísní lze přidávat do malířských, vodou ředitelných barev v množství 25 - 50 ml na 1 kg nátěrové hmoty.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem

Ptejte se technické informace ohledně produktu DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na DEN BRAVEN likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM