Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač

Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač je určení pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních materiálů. Působí likvidačně i preventivně proti plísním, mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, mechům, lišejníkům, kvasinkám, bakteriím, virům a jejich sporám.

Plísně se před postřikem neodstraňují, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Likvidátor plísní lze přidávat do malířských, vodou ředitelných barev v množství 25 - 50 ml na 1 kg nátěrové hmoty.
Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
60,50
50,00 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač - popis

Pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních materiálů. Působí likvidačně i preventivně proti plísním, mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, mechům, lišejníkům, kvasinkám, bakteriím, virům a jejich sporám.

Plísně se před postřikem neodstraňují, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Likvidátor plísní lze přidávat do malířských, vodou ředitelných barev v množství 25 - 50 ml na 1 kg nátěrové hmoty.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2020 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM