Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix

Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix je jednosložkové bezrozpouštědlové lepidlo. Jeho použitím dosáhnete vysoce lepivého plastickoelastického spoje. Vh Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
123,30
101,90 Kč bez DPH

Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix - popis

Jednosložkové bezrozpouštědlové lepidlo. Jeho použitím dosáhnete vysoce lepivého plastickoelastického spoje. Vhodné na použití lepení parotěsných zábran střešních systémů, lepení fólií. Vytváří trvale elastický spoj.

Podívejte se na produkt Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven lepidlo na parozábrany - Folie Fix, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM