Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna

Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna je již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
308,67
255,10 Kč bez DPH

Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna - popis

Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech se zvýšenou vlhkostí: koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny nádobí, třídírny zeleniny, v objektech společného stravování apod

Diskuze k Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 739 507 596.

Recenze Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven jednosložková hydroizolace Koupelna, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.

Hodnocení zákazníků z Heureka.cz

© 2018 StavbaOnline.cz