Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
496,60
410,50 Kč bez DPH

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér - popis

Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. 

Diskuze k Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM