Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
474,90
392,50 Kč bez DPH

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér - popis

Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. 

Diskuze k Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Marcela 05.03.2019Dobrý den, chtěla bych se zeptat na hydroizolaci Exteriér, zda-li je vhodná také k nátěru venkovní fasády (pod ní je klasicky perlinka a polystyren). Budeme dělat terasu z betonu a část betonu se bude dotýkat fasády. Máme obavy, aby se přes beton nedostala vlhkost do zdiva domu. Děkuji za odpověď, zdravím Kubíková
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, hydroizolace Exteriér je možné aplikovat na omítkovinu tak i na beton. Pokud přijde na beton obklad nebo další úprava je vhodné dát hydroizolaci až na beton a roh na napojení na fasádu opatřit výztužnou páskou S-T8. Obkladový pásek by pak měl zakrýt i část hydroizolace na fasádě. Nevím jak přesně detail zamýšlíte provádět ale zmíněné podklady lze použit pro aplikaci našich hydroizolaci. Pokud budete mít betonový podklad asi bych doporučil spíše hydroizolaci tekutá lepenka 2K ve spojení s betonem má lepší přídržnosti. Pekný den, Stavbaonline

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM