Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
474,90
392,50 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér - popis

Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. 


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
 • Roman Šiška 17.12.2019dobrý den, měl bych dotaz na odizolování betonové terasy. V jedné z diskuzí jste doporučil pro lepší přilnavost k betonu tekutou lepenku 2K. Jaký je přesný název nebo můžete poslat odkaz na výrobek? Potřebuji odizolovat terasu na kterou bych rád nalepil betonové dlaždice rozměru 60x40x5. doporučil by jste něco jiného? Děkuji Roman Šiška
 • Bedřich 07.08.2019Dobrý den, jaký z produktů Den Braven by byl vhodný použít na tvrzený podlahový polystyren ? Děkuji Vám a přeji hezký den..
 • Marcela 05.03.2019Dobrý den, chtěla bych se zeptat na hydroizolaci Exteriér, zda-li je vhodná také k nátěru venkovní fasády (pod ní je klasicky perlinka a polystyren). Budeme dělat terasu z betonu a část betonu se bude dotýkat fasády. Máme obavy, aby se přes beton nedostala vlhkost do zdiva domu. Děkuji za odpověď, zdravím Kubíková
  • StavbaOnline.cz:
   Dobrý den, hydroizolace Exteriér je možné aplikovat na omítkovinu tak i na beton. Pokud přijde na beton obklad nebo další úprava je vhodné dát hydroizolaci až na beton a roh na napojení na fasádu opatřit výztužnou páskou S-T8. Obkladový pásek by pak měl zakrýt i část hydroizolace na fasádě. Nevím jak přesně detail zamýšlíte provádět ale zmíněné podklady lze použit pro aplikaci našich hydroizolaci. Pokud budete mít betonový podklad asi bych doporučil spíše hydroizolaci tekutá lepenka 2K ve spojení s betonem má lepší přídržnosti. Pekný den, Stavbaonline

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven jednosložková hydroizolace Exteriér, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM