Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva

Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva je impregnační a ochranný nátěr zdiva, láhev 1 L Barva: transparentní Jednosložkový vodou ředitelný roztok na bázi silanolátu, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Vlastnosti: Vodoodpuzující, hydrofobizační Vysoká ochrana proti klimatickým vlivům Vysoká dlouho trvající účinnost, zabraňuje tvorbě mechů. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
123,54
102,10 Kč bez DPH

Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva - popis

Impregnační a ochranný nátěr zdiva, láhev 1 L Barva: transparentní Jednosložkový vodou ředitelný roztok na bázi silanolátu, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Vlastnosti: Vodoodpuzující, hydrofobizační Vysoká ochrana proti klimatickým vlivům Vysoká dlouho trvající účinnost, zabraňuje tvorbě mechů.

Diskuze k Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven impregnační a ochranný nátěr zdiva, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM