Den Braven hloubková penetrace

Den Braven hloubková penetrace je jednosložková nízkoviskózní kapalina s hloubkovým penetrujícím účinkem na savé podklady. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
482,90
399,10 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Den Braven hloubková penetrace na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Den Braven hloubková penetrace - popis

Jednosložková nízkoviskózní kapalina s hloubkovým penetrujícím účinkem na savé podklady. Penetrace obsahuje povrchově aktivní látky, odpěňovací a konzervační prostředky. Neobsahuje těžké kovy. Vyznačuje se výborným smáčením a dokonalým kotvením na savých podkladech. Používá se na nekonstrukční beton, anhydrit, zdivo, omítky, sádrokartonové a cementovláknité desky aj. minerální podklady. Je určena ke zpevnění a sjednocení savosti podkladu a působí jako adhezní můstek pro další materiály jako jsou vodou ředitelné nátěrové hmoty, lepidla, akrylátové fasádní nátěrové hmoty, syntetické omítkoviny, tmely, vyrovnávací a sanační hmoty na bázi polymerních disperzí nebo redispergovatelných polymerních prášků a cementu.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Den Braven hloubková penetrace

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven hloubková penetrace. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
  • Radek Skalička 05.10.2019Dobrý den, chystám se malovat a před samotným malováním chci použít penetraci abych zpevnil podklad a neloupala se vrtsva původní barvy. Kolega mi tvrdí, že penetrací uzavřu povrch a zed tak nebude moct "dýchat". Rád bych znal Váš názor. Děkuji a s pozdravem Skalička

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven hloubková penetrace je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven hloubková penetrace

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven hloubková penetrace? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven hloubková penetrace, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM