Den Braven fungicidní penetrace

Den Braven fungicidní penetrace se používá pro fungicidní nátěry savých podkladů (sádrokartonové, vláknocementové či dřevotřískové desky, vnitřní a vnější vápenocementové omítky a beton) zabraňující vzniku plísní. Má bakteriocidní a fungicidní účinky, konzervuje střídavě zavlhlé podklady proti růstu plísní. Současně zpevňuje podklad a sjednocuje nasákavost podkladu pro nanášení malířských a fasádních barev. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
98,30
81,30 Kč bez DPH

Den Braven fungicidní penetrace - popis

Pro fungicidní nátěry savých podkladů (sádrokartonové, vláknocementové či dřevotřískové desky, vnitřní a vnější vápenocementové omítky a beton) zabraňující vzniku plísní. Má bakteriocidní a fungicidní účinky, konzervuje střídavě zavlhlé podklady proti růstu plísní. Současně zpevňuje podklad a sjednocuje nasákavost podkladu pro nanášení malířských a fasádních barev.

Podívejte se na produkt Den Braven fungicidní penetrace na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven fungicidní penetrace

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven fungicidní penetrace. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven fungicidní penetrace je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven fungicidní penetrace

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven fungicidní penetrace? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven fungicidní penetrace, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM