Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony

Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony je určení pro stěrkování spár a otvorů po šroubech v sádrokartonových konstrukcích, k vyplňování a vyrovnání trhlin a prasklin v omítce, zdivu, betonu, dřevu a sádře. Tmel je velmi lehký, lehce aplikovatelný a po vytvrzení snadno brousitelný a přetíratelný. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
41,50
34,30 Kč bez DPH

Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony - popis

Pro stěrkování spár a otvorů po šroubech v sádrokartonových konstrukcích, k vyplňování a vyrovnání trhlin a prasklin v omítce, zdivu, betonu, dřevu a sádře. Tmel je velmi lehký, lehce aplikovatelný a po vytvrzení snadno brousitelný a přetíratelný. Neobsahuje rozpouštědla, s vysokou přilnavostí k sádrokartonům, zdivu, omítkám, dřevu a betonu. Ideální pro lokální opravy hran poškozených rohů s požadavkem na brousitelnost.

Podívejte se na produkt Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven brousitelný tmel na sádrokartony, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM