DEN BRAVEN akrylový tmel

Den Braven Akrylový tmel je jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Do 5 pracovních dnů
Cena pro vás:
od 40.00 /ks
33,00 Kč bez DPH

 

Varianty DEN BRAVEN akrylový tmel

  Cena produktu DEN BRAVEN akrylový tmel je za ks včetně DPH.

Varianty produktu Hmotnost Hmotnost (mj) Objem (mj)   Parametry Cena včetně DPH za ks
310ml bílý 0,31 kg 0,00031 m3 Všechny parametry varianty 310ml bílý 40,00 Kč x Zadejte množství u Vámi požadovaných variant a klikněte níže na tlačítko Vložit do košíku. ks
 

Dodací podmínky pro DEN BRAVEN akrylový tmel

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

DEN BRAVEN akrylový tmel - popis

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj. Používa se pro interiéry; opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu; tmelení spár sádrokartonových konstrukcí, mezi rámy oken, dveří a zdivem; tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, spár mezi schodištěm a zdivem; podtmelování a těsnění vzduchotechniky, rour, kolen či přechodů.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k DEN BRAVEN akrylový tmel

Ptejte se technické informace ohledně produktu DEN BRAVEN akrylový tmel. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu DEN BRAVEN akrylový tmel je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze DEN BRAVEN akrylový tmel

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem DEN BRAVEN akrylový tmel? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na DEN BRAVEN akrylový tmel, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM