Den Braven Akrylový tmel

Den Braven Akrylový tmel je jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
44,10
36,50 Kč bez DPH

 

 
 

Nakupte Den Braven Akrylový tmel na partnerském e-shopu BAUSHOP.cz

Možnost osobního odběru na 19 místech zcela ZDARMA
› Chci vyzvednout do 30 minut

Lepší ceny a sortiment Vybírat můžete z 10.000 produktů
› Chci lepší cenu

Nákup na dobírku i kartou navíc sleva při koupi komplexního řešení
› Chci snadněji zaplatit

Den Braven Akrylový tmel - popis

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj. Používa se pro interiéry; opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu; tmelení spár sádrokartonových konstrukcí, mezi rámy oken, dveří a zdivem; tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, spár mezi schodištěm a zdivem; podtmelování a těsnění vzduchotechniky, rour, kolen či přechodů.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Den Braven Akrylový tmel

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven Akrylový tmel. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
  • Dryjova 05.09.2019Opravili jsme po seškrábání starých maleb štuky vaším tmelem, místa jsou viditelné i po dvojím malování. Je to tím, že tmel déle schne? Děkuji

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven Akrylový tmel je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven Akrylový tmel

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven Akrylový tmel? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven Akrylový tmel, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM