Den Braven adhésní můstek

Den Braven adhésní můstek je jednosložkový bílý nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, nekonstrukční a pohledový beton, skleněné tapety, dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na OSB desky, umakart, obklady a dlažby apod. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
89,30
73,80 Kč bez DPH

Den Braven adhésní můstek - popis

Adhezní můstek je jednosložkový bez rozpouštědlový bílý nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, nekonstrukční a pohledový beton, skleněné tapety, dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na OSB desky, umakart, obklady a dlažby apod. Jedná se o penetrační a zpevňující podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami a omítkami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění a zvýšení hydrofobity povrchu. Výborný pod malířské barvy, pro dosažení jemného štukového efektu.

Podívejte se na produkt Den Braven adhésní můstek na e-shopu BAUSHOP.cz

Diskuze k Den Braven adhésní můstek

Ptejte se technické informace ohledně produktu Den Braven adhésní můstek. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Den Braven adhésní můstek je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Den Braven adhésní můstek

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Den Braven adhésní můstek? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Den Braven adhésní můstek, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM