Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá

Chemická kotva - Vinylester SF - Univerzální kotvící prostředek pro vnitřní i venkovní použití . Je určený k velice rychlému upevňování závitových a výztužných tyčí. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
1-2 týdny
Běžná cena:
217,60 Kč
Nyní ušetríte:
-20,40 Kč (sleva -9%)
Cena pro vás:
238.00
196,70 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá - popis

Určena pro profesionální použití. Větší objem malty umožňuje ukotvení většího množství prvků v interiéru i exteriéru.

 

 

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy. Tvrdne pod vodou.

 

Univerzální vysoce kvalitní kotvící prostředek na bázi dvousložkové (polyesterové/vinylesterové) pryskyřice bez obsahu styrenu.

Chemická kotva je určena k velice rychlému a bezpečnému upevňování závitových a výztužných tyčí M8 až M24, čepů a profilů do betonu a dutého zdiva a ke kotvení závitových upevňovacích koncovek pomocí síťových dutinek. Zvlášť vhodná pro upevnění do betonu, tvárnic, dutých cihel kamene, sádrokartonu, pórobetonu, cihel.

 

Používá se ke kotvení patek zábradlí, madel, osvětlení, regálů, přístřešků a stříšek, závěsných WC, umyvadel, okenic, radiátorů, garážových vrat, kovových žebříků, kotvení lešení, dekorací a všude tam, kde není žádoucí pnutí v podkladovém materiálu a kde je zapotřebí minimální vzdálenost kotev od okrajů nebo od sebe.

 

 

 • Kotvení v plných i dutých materiálech
 • Snadná a bezpeená aplikace
 • Extra rychlé vytvrzení
 • Odolá extrémnímu a dlouhotrvajícímu zatížení
 • Na suché i vlhké podklady- vodiodolná*
 • Pro interiér i exteriér*

* Chemická kotva Vinylester
 

Vinylesterová technologie
Dvoufázová vstřikovací malta vyrobená z klasických vinylesterových pryskyřic spojuje teplotní i mechanické vlastnosti epoxidových pryskyřic se snadnou a rychlou zpracovatelností nenasycených polyesterových pryskyřic. Vinylesterové pryskyřice a z nich vyrobené reaktivní pryskyřičné malty jsou charakteristické velmi vysokou chemickou odolností.

 

 

 • Neobsahuje styren
 • Snadné, univerzální a rychlé použití
 • Velmi vysoká chemická odolnost
 • Vhodné pro aplikace pod vodou
 • Klasifikace nehořlavosti F120 (podle IBMB)
 • Velmi dobré teplotní a mechanické vlastnosti 

 


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá

Ptejte se technické informace ohledně produktu Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Chemická kotva GUTTA vinylester SF 300 ml šedá, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM