Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10

Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 cm a výška 3 mm Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
1-2 týdny
Běžná cena:
3.528,20 Kč
Nyní ušetríte:
338,20 Kč (sleva 9%)
Cena pro vás:
3190.00
2.636,40 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 - popis

Černá ochranná, protiskluzová, tlumící a antivibrační podložka z pryže EPDM. Ideální jako výplň mezi přepravovaným zbožím, podložka pod palety, nebo izolace tam, kde je zapotřebí tlumit nárazy, např. jako ochrana pracovních stolů. strojů a zařízení. Pryžové podložky EPDM vynikají mimořádnou odolností proti zestárnutí, ozónu, ultrafialovému záření a teplotním vlivům. Vykazuje vysokou odolnost vůči trvalé deformaci, má velmi široký teplotní rozsah použití, nízkou absorpci vody, dobrou parotěsnost a další potřebné vlastnosti.

Protiskluzové pásy mají multifunkční využití při přepravě nákladu například v kamionové, lodní či kontejnerové přepravě. Je možné je využít jako podložky pod paletu či pod volně ložený náklad nebo jako proložky mezi produkty. Hojně se využívají jako obalový materiál, kdy se přepravovaný výrobek obloží ze všech stran a tím se zamezí poškození. Své nepostradatelné místo mají pryžové obaly v průmyslu ? například v automobilovém průmyslu se pryžové obaly používají na balení náhradních dílů jako ochrana před poškrábáním, otěru apod.

Nejčastější použití

 • univerzální tlumící, protiskluzová a antivibrační podložka
 • multifunkční využití při přepravě nákladu
 • podložky pod paletu či pod volně ložený náklad
 • obalový materiál pro ochranu zboží

Vlastnosti

 • zamezuje posunu materiálu při jízdě
 • zabraňuje poškrábání materiálu
 • tlumí vibrace a hluk
 • má velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti
 • vysoká odolnost vůči deformaci
 • vysoká odolnost vůči ozónu, ultrafialovému záření a teplotním vlivům

Technické údaje

 • materiál: pryž EPDM 65 S ShA
 • barva: černá
 • délka: 60 m
 • šířka: 10 cm
 • výška: 0,3 cm
 • teplotní rozsah použití od -40 do +120° C (krátkodobě +140° C)

Doprava

U objednávek s celkovou hmotností nad 50 kg přepravujeme pomocí paletové přepravy, jelikož pro standardní balíkovou přepravu je hmotnost příliš vysoká. Cena dopravy se může řešit individuálně (dle velikosti objednávky, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10

Ptejte se technické informace ohledně produktu Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 . Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 ? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Černá pryžová protiskluzová ochranná podložka (pás) pro přepravu zboží FLOXO - délka 60 m, šířka 10 , pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM