CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l

Základní nátěr Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
417,50 Kč
Nyní ušetríte:
81,40 Kč (sleva 19%)
Cena pro vás:
336.10
277,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l

Možnosti dodání Cena
Doprava z nejbližšího skladu na dotaz

CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l - popis

Vlastnosti

 • usnadňuje nanášení omítek
 • zvyšuje přilnavost k podkladu
 • vodovzdorný
 • velmi dobrá krycí schopnost
 • pro nanášení malířským válečkem nebo štětcem
 • připravený k okamžitému použití

Oblasti použití

Ceresit CT 16 slouží jako základní nátěr výztužné vrstvy s armovací sítí v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Je vhodný také pro nátěry tradičních omítek, betonů a pevných nátěrů. CT 16 snižuje savost podkladu. Obsahuje minerální plnivo, které zajišťuje zdrsněný povrch vytvrzeného nátěru pro dobrou přilnavost následných vrstev a vysokou odolnost proti obrusu. Sjednocuje povrch, zvyšuje přilnavost omítek, stěrek a nátěrových hmot, má velmi dobrou schopnost krytí a zamezuje vzniku výkvětů a skvrn na probarvených akrylátových, silikonových nebo minerálních omítkách. Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Pro povrchovou úpravu pevnosti nasákavých podkladů použijte hloubkovou penetraci Ceresit CT 17.

Pracovní postup

Obsah balení by se měl promíchat. Nepoužívejte zrezivělé nádoby nebo nářadí. Barvu neřeďte! Doporučuje se aplikovat jednu vrstvu CT 16 pomocí válečku nebo štětky. Doba schnutí je cca 3 hodiny. Nářadí a čerstvé skvrny omyjte vodou.

Dokumenty k CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l

Ptejte se technické informace ohledně produktu CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l

  Vložit nové hodnocení produktu

  Máte zkušenosti s produktem CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na CERESIT CT 16 základní nátěr 3,33 l, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

  1 2 3 4 5
  Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM