Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa

Jednosložková cementová podlahová hmota pro ruční zpracování Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
163,40 Kč
Nyní ušetríte:
53,60 Kč (sleva 32%)
Cena pro vás:
109.80
90,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa - popis

Weberbat Potěr jemný 25 MPa je jednosložková cementová podlahová hmota pro ruční zpracování určená pro vnitřní i venkovní použití. Využívá se pro tvorbu vnitřních připojených pochůzných potěrů. Tvoří podkladní vrstvu pro konečnou povrchovou úpravu podlah a slouží jako vyrovnávací vrstva v suchém i vlhkém neagresivním prostředí.

Dokumenty k Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa

Ptejte se technické informace ohledně produktu Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz
  • Michal 12.11.2019Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda lze Weber.bat jemný potěr 25 MPa použít k vyrovnání stavajícího betonového potěru, tlouštka vrstvy by byla 1cm až 3cm. Nebude při této tlouštce praskat popř. jakou alternativu by jste doporučil? Děkuji

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Betonový potěr WEBER bat jemný potěr 25 Mpa, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM