Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/

Hetline je interiérová disperzní vysoce bílá barva na sádrokartón, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
1.153,20 Kč
Nyní ušetríte:
239,90 Kč (sleva 20%)
Cena pro vás:
913.30
754,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/ - popis

Hetline je interiérová disperzní vysoce bílá barva na sádrokartón, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice. Přednosti: vysoká bělost 96 % (MgO), univerzální použití pro nátěry omítek a sádrokartonu, výborná paropropustnost, zvýšená otěruvzdornost, matný vzhled, výrazná krycí schopnost, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.

Dokumenty k Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/

Příslušenství k Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/

Ptejte se technické informace ohledně produktu Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/ je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Barva HET Hetline na sádrokarton /15+3kg/, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM