Barva ETERNAL stabil šedá 04

barva na betonové podlahy a betonovou dlažbu s hydroizolačními vlastnostmi Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
1.185,80 Kč
Nyní ušetríte:
47,50 Kč (sleva 3%)
Cena pro vás:
1138.40
940,80 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Barva ETERNAL stabil šedá 04

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Barva ETERNAL stabil šedá 04 - popis

ETERNAL stabil je určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod. ETERNAL stabil je v bílém a světle šedém odstínu certifikován pro styk s potravinami. Odolává spolehlivě běžnému zatížení, není však vhodný pro povrchovou úpravu podlah zatížených posouváním břemen. Hotová úprava má matný vzhled a protiskluzovou úpravu. Nátěrovou hmotou ETERNAL stabil je možné upravit i betonový povrch balkónů, teras, schodů, chodníků a podobně. Konečný nátěr má velmi dobrou odolnost oděru, dobrou adhezi na betonových podkladech, hydroizolační vlastnosti a velmi dobrou odolnost na povětrnosti. ETERNAL stabil není možné použít pro nátěry trvale umístěné pod vodou a dlouhodobě vystavené vysoké vlhkosti. Nedoporučuje se jako nátěr na vysoce hlazené povrchy bez předchozího zdrsnění.

Dokumenty k Barva ETERNAL stabil šedá 04

Příslušenství k Barva ETERNAL stabil šedá 04


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Barva ETERNAL stabil šedá 04

Ptejte se technické informace ohledně produktu Barva ETERNAL stabil šedá 04. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Barva ETERNAL stabil šedá 04 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Barva ETERNAL stabil šedá 04

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Barva ETERNAL stabil šedá 04? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Barva ETERNAL stabil šedá 04, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM