Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307

trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
770,80 Kč
Nyní ušetríte:
30,90 Kč (sleva 3%)
Cena pro vás:
740.00
611,60 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307 - popis

ETERNAL na střechy je určen k údržbě střešní krytiny z vláknocementu, betonových a neglazovaných pálených střešních tašek a dřevěných šindelů na střechách se sklonem minimálně 10°. Je vhodný také k nátěrům asfaltových krytin. ETERNAL na střechy po zaschnutí vytváří vodotěsný nátěrový film s vysokou přídržností k podkladu, dlouhodobou životností, odolný UV záření a trvale pružný i při nízkých teplotách. Pomocí nátěrové hmoty ETERNAL na střechy je možné zakrýt a utěsnit drobné trhlinky v podkladu

Dokumenty k Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307

Příslušenství k Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307

Ptejte se technické informace ohledně produktu Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Barva ETERNAL na střechy červenohnědá 307, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2021 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM