Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03

hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
2.708,60 Kč
Nyní ušetríte:
108,40 Kč (sleva 4%)
Cena pro vás:
2600.30
2.149,00 Kč bez DPH

 

Dodací podmínky pro Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03

Možnosti dodání Cena
Doprava na dotaz

Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03 - popis

ETERNAL mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určena k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svou kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost, vysoce osvědćené při nátěrech střech

Dokumenty k Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03

Příslušenství k Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03


 
Zjistit proč vyzkoušet Baushop.cz

Diskuze k Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03

Ptejte se technické informace ohledně produktu Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Barva ETERNAL mat akrylátový 10 kg středně šedá 03, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2022 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM