Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular - prémiový střešní šindel. Vyrobeno z SBS asfaltu s vysokým obsahem bitumenu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
272,70
225,40 Kč bez DPH

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular - popis

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular - prémiový střešní šindel. Vyrobeno z SBS asfaltu s vysokým obsahem bitumenu, nenasákavé rohože  a minerálními plnivy. Povrch je opatřen barevnou granulovanou břidlicí. Asfaltový šindel Guttatec jsou určen pro šikmé střechy od 15°C do 90°C. 

Vlastnosti Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular

- Vysoká životnost - Vysoký estetický dojem - Vhodné pro tvarově členité střechy - Vyysoký obsah asfaltu (bitumenu) - Celoplošne samolepící vrstva - 30 let záruka

Diskuze k Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový šindel Guttatec Topglass Irregular, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM