Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver - prémiový střešní šindel. Vyrobeno z oxidovaného asfaltu s vyšším obsahem bitumenu. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
239,90
198,30 Kč bez DPH

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver - popis

Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver - prémiový střešní šindel. Vyrobeno z oxidovaného asfaltu s vyšším obsahem bitumenu, nenasákavé rohože  a minerálními plnivy. Povrch je opatřen barevnou granulovanou břidlicí. Asfaltový šindel Guttatec jsou určen pro šikmé střechy od 15°C do 90°C. 

Vlastnosti Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver

- Vysoká životnost - Vysoký estetický dojem - Vhodné pro tvarově členité střechy

Diskuze k Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový šindel Guttatec Topglass Beaver, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM