Asfaltový šindel Guttatec Rectangular

Asfaltový šindel Guttatec Rectangular - je strešní asfaltový šindel ve tvaru obdelníku. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
146,90
121,40 Kč bez DPH

Asfaltový šindel Guttatec Rectangular - popis

Asfaltový šindel Guttatec Rectangular - je strešní asfaltový šindel ve tvaru obdelníku. Strešní asfaltový šindel Guttatec je určen pro šikmé střechy o sklonu od 15° do 90°. Povrch šindele je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu. Vrchní strana šindelu má termoaktívní body, sloužicí ke slepení šablon a vytvoření celistvé plochy.

 

Nízka hmotnost - 9,7kg/m2

Diskuze k Asfaltový šindel Guttatec Rectangular

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový šindel Guttatec Rectangular. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový šindel Guttatec Rectangular je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový šindel Guttatec Rectangular

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový šindel Guttatec Rectangular? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový šindel Guttatec Rectangular, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM