Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal

Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal - je kanadský šindel ve tvaru šestiúhelníku. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
181,50
150,00 Kč bez DPH

Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal - popis

Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal - je kanadský šindel ve tvaru šestiúhelníku. Tento šindel je vyráběn v několika barevných odstínech a použitá skelná rohož zajišťuje dlouholetou životnosť. Strešní šindel Guttatec je určen pro šikmé střechy od 15° do 90°. Spodní strana šindelu je opatřena celoplosně samolepící vrstvou. Tato slouží ke slepení jednotlivých šindelů a k vytvoření kompaktní plochy.

Nízká hmotnost - 11 kg/m2

Diskuze k Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový šindel Guttatec Hexagonal, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM