Asfaltový šindel Guttatec Diamant

Asfaltový šindel Guttatec Diamant - je tvořen šablonami ve tvaru kosodélníku Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
139,60
115,40 Kč bez DPH

Asfaltový šindel Guttatec Diamant - popis

Asfaltový šindel Guttatec Diamant - strešní šindel , je tvořen šablonami ve tvaru kosodélníku - pásu oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken zajišťující dlouholetou životnost. Je určena pro šikmé střechy o sklonu od 15° do 90°. Povrch šindele Guttatec Diamant je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu. Vrchní strana je opatřena termoaktivnímy body, které slouží ke slepení šablon a vytvoření kompaktní plochy. Díky nízké hmotnosti jsou šindele ideální na střechy, které nemohou být zatíženy vysokou hmotností. Využívají se na rekonstruované střechy, přístřešky, pergoly a altány.

 

Diskuze k Asfaltový šindel Guttatec Diamant

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový šindel Guttatec Diamant. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový šindel Guttatec Diamant je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový šindel Guttatec Diamant

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový šindel Guttatec Diamant? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový šindel Guttatec Diamant, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM