Asfaltový pás Guttabit Glass 35

Asfaltový pás Guttabit Glass 35 - oxidovaný asfaltový pás s vložkou skleněné rohože a povrchovou úpravou jemnozrnným minerálním posypem. Čtěte níže dodací podmínky.

Výrobce:
Dostupnost:
do 5 dnů u vás
Cena pro vás:
86,90
71,90 Kč bez DPH

Asfaltový pás Guttabit Glass 35 - popis

Asfaltový pás Guttabit Glass 35 - oxidovaný asfaltový pás s vložkou skleněné rohože a povrchovou úpravou jemnozrnným minerálním posypem. Spodní vrstva je tvořena PE fólií. Asfaltový pás Guttabit Glass 35 je určen k hydroizolaci podzemních částí budov proti zemní vlhkosti, tlakové a stékající vodě. 

 

Vlatnosti:

- nízka propustnost vodní páry

- snadné opravy pri poškodzení 
 
- proti zemní vlhkosti
 
- odolný k mechanickému poškození 
 
 
 
Délka - 10 m
 
Śířka - 1 m
 
Tloušťka - 3,5 mm
 
Hmotnost jedné role - 49 kg 
 
Barva - černá
 

Diskuze k Asfaltový pás Guttabit Glass 35

Ptejte se technické informace ohledně produktu Asfaltový pás Guttabit Glass 35. Náš specialista vám rád a ochotně odpoví.
Přidat dotaz

Nenalezen žádný diskuzní příspěvek

Vložit novou otázku

Diskuze k produktu Asfaltový pás Guttabit Glass 35 je určená pro technické dotazy. Na otázky ohledně adres našich smluvních skladů Vám ochotně odpovíme na tel.: 283 883 323.

Recenze Asfaltový pás Guttabit Glass 35

    Vložit nové hodnocení produktu

    Máte zkušenosti s produktem Asfaltový pás Guttabit Glass 35? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napiště recenzi na Asfaltový pás Guttabit Glass 35, pomůžete tak dalším návštěvníkům při jejich rozhodování.

    1 2 3 4 5
    Klikněte na hvězdičku dle vašeho hodnocení.


© 2006-2019 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM