6 důvodů proč nakoupit stavebniny u nás

1) Nízké ceny stavebnin

Víme, jak je cena důležitá při výběru stavebního materiálu a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám nabídli kvalitní stavebniny za výhodné ceny. A díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli se nám to daří a vy tak u nás můžete nakoupit stavební materiál levně.

Na co si dát pozor při nákupu stavebnin na internetu

2) Osobní přístup ke každému zákazníkovi

Rychlá a ochotná komunikace se zákazníkem je naší prioritou. Vybrat a koupit stavebního materiálu přes internet je přece jen trošku jiné něž koupit rohlíky v samoobsluze. Jsme si toho vědomi a proto jsme Vám k dispozici a ochotně vám odpovíme na jakoukoliv otázku ohledně nákupu.

Stavební poradna

3) 29 smluvních skladů stavebnin

Vámi objednané stavebniny si můžete vyzvednout ve více jak 29 smluvních skladech po celé ČR. Stačí si vybrat vám nejbližší smluvní sklad a zboží si tam vyzvednout. Osobní odběr je samozřejmě bez poplatku.

Odběrní místa stavebnin

4) Dopravíme stavebniny až k vám

Nemáte možnost si stavební materiál odvést ze skladů sami? Není žádný problém, objednané produkty vám zavezeme kamkoliv po celé ČR. U některých produktů od nás získáte dopravu zcela zdarma!

Více o dopravě

5) Odměny pro vás

Velmi si vážíme důvěry a věrnosti našich zákazníků, proto jsme pro vás připravili věrnostní program, kde si za nákupy u nás můžete vybrat zajímavé a hodnotné dárky.

Věrnostní program

6) Spokojení zákazníci

Naše stavebniny StavbaOnline.cz fungují již od roku 2006 a naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Nákup stavebnin ověřilo mnoho tisíc našich zákazníků a díky jejich kladným hodnocením jsme držiteli certifikátu Ověřeno zákazníky od nezávislého portálu Heureka.cz

Ohlasy zákazníků

 

 

Mohlo by vás zajímat


© 2018 StavbaOnline.cz
Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Procházením e-shopu potvrzujete, že jste se seznámil s tím, co cookie jsou a jak je můžete odmítnout. OK, ROZUMÍM